ВО ЖИВО: Изјави на премиерот Ковачевски и министерот Николовски

Изјави на премиерот Димитар Ковачевски и министерот за земјоделство, шумарство и водостопанство Љупчо Николовски, по средбата со менаџментот на Тутунскиот комбинат во Прилеп и посетата на откупен пункт на тутун.

28.11.2022 - 12:51

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега