Потресна фотографија: Татко ја држи раката на својата мртва ќерка затрупана под рушевините

 

Месут Ханзер ја држи за рака својата петнаесетгодишна ќерка, која лежи закопана во урнатините. 

 

Спасувачите не успеале да го извлечат девојчето.

 

07.02.2023 - 16:12

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега