Млад гостиварец биле пронајден мртов во неговиот дом

Млад гостиварец бил пронајден мртов во неговиот дом, информираше МВР.

„На 12.01.2011 во 14:30 часот во Полициската станица Гостивар било пријавено дека во сопствениот дом бил пронајден починат 32-годишниот Д.М. Лекар од Итна медицинска помош констатирал смрт без траги на насилство, а по наредба на Јавен обвинител телото на починатиот било предадено за обдукција“, соопшти полицијата.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

13.01.2021 - 17:24

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега