Дете искасано од куче скитник во Скопје

Вчера во 23.00 часот во Полициската станица Аеродром, Р.П.(45) од с.Долно Лисиче пријавил дека на ул.„10“ во с.Долно Лисиче, неговиот малолетен син бил каснат од куче скитник.

11.06.2024 - 12:35

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега