Жешки фотографии од судијката Дијана се појавија на интернет - позира подобро од блогерките (ФОТО)

Италијанската фудбалска судијка Дијана Ди Мео (22) се пожалила дека била жртва на сајбер-малтретирање.

На Инстаграм таа изјави дека неколку нејзини видеа и фотографии со експлицитна содржина веќе некое време кружат на интернет. Таа тврди дека никому не го пратила тој материјал и дека и` го хакирале мобилниот и со тоа ја земале содржината што ја чувала само за себе.

– Две недели страдање, но сега дишам. Не знам кој ги шири моите приватни видеа, мислам дека ми е хакиран мобилниот. Мислам дека ја искористија виртуелната меморија на мојот мобилен за да стигнат до материјалот и да заврши на OnlyFans.

 

24.01.2022 - 11:11

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега