(ВИДЕО) Најзгодната хрватска навивачка ги збудале арапските коментатори: Ах Габриел...

Хрватска се обидува да избори осминафинале на Мундијалот во Катар, а од трибините има поддршка од голем број навивачи.

Меѓу нив е и најатрактивната хрватска навивачка Ивана Кнол која веќе со години е главна тема каде и да се појави, па така беше и во Катар.

Атрактивната Хрватка ги збудале и арапските коментатори, кои имаа смешна реакција која стана хит на социјалните мрежи.

@abdel4512 Cest un fou le commentateur #fypシ #pourtoi ♬ son original - Abdel

28.11.2022 - 18:37

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега