Сообраќајка пред Демир Капија, сообраќајот во прекин во двата правци

Поради случена сообраќајка на регионалниот пат 1102 – с.Прждево кон Демр Капија, сообраќајот е во прекин, информираат од АМСМ.

Oд 12:10 ч. на регионален пат 1102 – с.Прждево кон Демр Капија, поради сообраќајна незгода, сообраќајот е во целосен прекин во двата правци.

21.06.2024 - 12:46

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега