Скопје: Млада девојка истепана во населба Илинден

Млада девојка од Скопје пријавила во полиција дека била истепана од едно лице, соопшти полицијата.

„На 03.03.2024 во 21.39 часот во СВР Скопје, О.Б.(25) од Скопје пријавила дека во населба Илинден била физички нападната од едно лице. Се преземаат мерки за расчистување на случајот“, информираат од МВР. 

04.03.2024 - 18:50

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега