Скопјанец претепан од три лица кај Ченто

На 06.02.2023 во 13.20 часот во СВР Скопје, А.Ц.(52) од Скопје пријавил дека на ул.„Методија Андонов Ченто“ бил физички нападнат од три лица, информираат од МВР.

Се работи на расчистување на случајот.

07.02.2023 - 16:42

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега