Нов случај на семејно насилство: 47-годишна жена натепана од вонбрачниот партнер

Денеска (04.03.2024) во 05.30 часот во СВР Скопје, 47 - годишна жена пријавила дека на подрачјето на Гази Баба била физички нападната од нејзиниот вонбрачен партнер С.Ѓ.(52), соопштија од МВР.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

04.03.2024 - 18:44

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега