Фото: Северина им пркоси на годините

Северина објави нови фотографии од Малдиви и за неколку часа доби околу 30 илјади лајкови.

Пејачката позира во дводелен костим за капење со точки, а во рацете држи даска за сурфање. Фановите се воодушевени и не престануваат со пофалби на сметка на нејзиниот изглед.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Severina (@severina)

13.06.2021 - 15:19

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега