ФОТО: Охридско кафуле ја заклучи вратата од тоалетот - во WC само со фискална сметка

Сликата која се шири на социјалните мрежи според авторот направена е во кафуле во Охрид. За да го користите тоалетот ќе мора прво да си ја платите сметката. Кафулето работело со систем на самопослужување па нема да мора да го чекате келнерот за да му ја платите сметката.

25.11.2022 - 14:54

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега