ФОТО: Лила слави роденден - започнаа изненадувањата од нејзините пријатели

Македонската водителка Лила Филиповска денеска слави роденден.

Нејзините пријатели веќе започнаа да ѝ приредуваат изненадувања, а и јавно преку социјалните мрежи да ѝ го честитаат роденденот.

Лила е позната како некој кој секоја година организира големи забави за својот роденден, па се очекува и вечерва да се слави.

Погледнете какво изненадување доби:

15.10.2021 - 11:11

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега