ВМРО-ДПМНЕ вечерва со вонредна прес-конференција пред седиштето на СДСМ

Денеска 27.09.2022 во 20:30 часот пред седиштето на СДСМ, ќе биде дадена ВОНРЕДНА изјава за медиуми.

Како што најавија од партијата, ќе се обрати Наум Стоилковски, портпарол на ВМРО-ДПМНЕ.

27.09.2022 - 19:50

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега