(ВИДЕО) Живее духот на Тоше Проески: Андријана Јаневска со маестрална изведба на „Тајно моја“

Живее духот на Тоше Проески. Оваа вечер разнежнете се со маестралната изведба на Андријана Јаневска на Тајно моја, една од најпретпознатливите песни на најголемата македонска ѕвезда.

Изведбата на овогодинешната Златна Бубамара на популарноста. Уживајте..

04.03.2024 - 20:56

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега