ВИДЕО: Сестрите на невестата го „тестираат“ младоженецот пред свадба- необичен свадбен обичај

 

Еден млад човек бил многу изненаден од тоа што претходи на венчавката во Африка, и се чини дека многу мажи се на страната на младоженецот и навиваат за него, со оглед на тешкотиите во кои се најде.

Сестрите на невестата го „тестираат“ младоженецот, а ако младоженецот добие ерекција, тоа значи дека нема да има свадба!

Треба да погледнете, па одлучете дали ви се допаѓа ваков обичај или не.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

15.09.2020 - 22:58

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега