(ВИДЕО) Марјана Станојковска не ги издржа жештините и реши да се разлади: Позираше во провокативно бикини

Познатата македонска водителка Марјана Станојкоска не можеше да ги поднесе жештините и температурите до 40 степени, па реши да си се разлади во базенот. Водителката се одлучи да облече провокативно портокалово бикини.

Изгледот го докомплетира со црни очила за сонце. Го грабна душекот за во вода и реши да се релаксира, а додека траеше нејзиното уживањем одлучи да сними и некое видео, кое го објави на социјалната мрежа „Инстаграм“.

Еве како водителката Марјана Станојковска се разладува на 40 степени.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by MARJANA STANOJKOVSKA (@marjanamay)

17.08.2022 - 15:15

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега