ВИДЕО: Јас сум прва жена кандидат за Куманово а во телевизијата ми рекоа дека за мене нема столче

07.10.2021 - 21:39

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега