Унија на млади сили на ВМРО-ДПМНЕ со првоаприлска шега на сметка на власта

Унијата на млади сили на ВМРО-ДПМНЕ на оргинален начин за први април се пошегува на сметка на власта, за која тврдат дека е, како што кажаа „неспособна и дека никогаш не ги исполнила ветувањата дадени пред граѓаните“.

Во продолжение проследете ја првоаприлската шега на младите од ВМРО-ДПМНЕ која со сигурност ке ве насмее:

01.04.2023 - 13:52

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега