Скандал: Уапсени фудбалери од Реал Мадрид - снимале видео секс со малолетничка, па го препраќале на соиграчите

„Ел Конфиденсијал“ денеска ја пренесе веста која ја шокираше целата планета. Имено, полицијата уапсила четворица фудбалери на Реал Мадрид.

Како што пишува овој шпански весник, фудбалерите биле уапсени поради еротска содржина во која има малолетничка, а видеото го испраќале на колеги во тимот.

Имено, четворица фудбалери на шпанскиот гигант снимија видео од врската со малолетно девојче и потоа го споделија со соиграчите.

Тоа се Раул Асенсио (20), Алекс Алеман (18), Андреас Кампос (21) и Борха Алонсо (19).

14.09.2023 - 22:13

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега