Ограбена жена сред бел ден во Центар

На 28.05.2024 во 17.15 часот во СВР Скопје, Ч.С.(63) од Скопје пријавила дека околу 15.20 часот на подрачјето на Центар, едно лице со употреба на сила ѝ одзелo накит.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

29.05.2024 - 22:54

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега