Млади бунтовници: Тепачка во парк шумата Гази Баба

На 03.03.2024 во 05.00 часот во СВР Скопје било пријавено дека во парк шумата Гази Баба, бил нарушен јавниот ред и мир со физичка пресметка помеѓу Б.Л.(31), А.Г.(22) и М.В.(23), сите од Скопје, соопшти МВР.

Во Полициската станица Гази Баба биле приведени А.Г. и М.В. и по целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок.

04.03.2024 - 20:22

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега