Мицкоски слави роденден, соработниците го изненадија со торта (ФОТО)

Година повеќе, но и мудрост повеќе. Благодарност до моите соработници кои пријатно ме изненадија, напиша на Фејсбук лидерот на опозициската партија Христијан Мицкоски.

-Благодарност од се срце и до сите кои ми честитавте, а не успеав поради работните обврски да возратам. Моите желби се за подобро утре за секој еден човек, и развој на нашата Македонија! Тоа ќе го постигнеме обединети, целосно искрени и со срце за промени за нашата земја и иднина- се заблагодари Мицкоски.

Година повеќе, но и мудрост повеќе. Благодарност до моите соработници кои пријатно ме изненадија. Благодарност од се...

Posted by Hristijan Mickoski on Tuesday, 29 September 2020

 

 

 

Добивајте вести на Viber

29.09.2020 - 22:28

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега