ФОТО: Славниот брачен пар откри бизарен детаљ од своето купатило - се појави и фотографија, ова заедно го прават

Пејачката Меган Трејнор и нејзиниот сопруг, актерот Дерил Сабара недамна ја шокираа јавноста кога открија дека во домот имаат две веце школки и тоа една покрај друга.

Имено, оваа информаци ја откри братот на пејачката кој во емисијата во која еден од водителите низ шега рекол: „Ти и твојот сопруг сте чудаци, вршите нужда еден покрај друг“.

Меган тоа го потврдила и опишала како се случило да зградат две веце школки без никаква преграда.

Megan Trejnor, Deril Sabara

„Да, штотуку се преселивме во нова куќа, направивме реновирање. Никој ова не го знае, но во тоа купатило имаше само една веце школка. Често среде ноќ кога сме будни поради бебето сакаме да одиме да уринираме, и потоа помисливме, зошто да не заштедиме време? Ставивме две веце школку една покрај друга“, призна пејачката.

Пејачката во емисија покажа и како всушност изгледа нивниот тоалет.

Megan Trejnor, Deril Sabara

14.10.2021 - 15:36

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега