ФОТО: Силиконите поголеми од главата - Елеонора ужива на базен

Македонската старлета Елеонора Миљковиќ која јавноста ја забележа при учеството во реалното шоу Задруга направи драстична промена на изгледот, па сега задоволна со себеси не престанува да се фотографира разголена.

Во овие летни врели температури Елеонора се разладува на базен, а сега одлучи своите фанови да ги почести со фотографија во бикини.

Бујното деколте е секако во прв план.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Eleonora Miljkovikj  (@__elle.m__)

02.08.2021 - 14:28

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега