ФОТО: Македонските навивачи најгласни во Букурешт

Македонските навивачи досега најгласни на трибините на Националната арена Паркен во Букурешт. „Македонија“ се слуша постојано од трибините.

Ова се македонските навивачи кои ја бодрат Македонија во Букурешт.

13.06.2021 - 18:51
Фото: 
ФФМ

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега