Две деца претепале баба сред бел ден

На 03.03.2024 во 13.05 часот, полициски службеници од СВР Скопје го лишиле од слобода А.Б.(66) од Скопје затоа што на 02.03.2024 околу 16.00 часот на подрачјето на Шуто Оризари физички нападнал двајца малолетници. По целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок.  

04.03.2024 - 19:12

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега