Деца натепале момче пред маркет

На 16.08.2022 во 14.15 часот Б.Н.(54) од Скопје пријавил дека на 15.08.2022 околу 18.00 часот пред маркет во с.Синѓелиќ, по претходна расправија, неговиот малолетен син бил физички нападнат од неколку малолетници, информираат од МВР.

Се работи на расчистување на случајот, додаваат оттаму.

17.08.2022 - 16:34

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега