ВИДЕО: После љубовна кавга девојка со глава удрила во излог од продавница - безбедносна камера снимила се

Снимка од безбедносна камера во Америка забележала жестока кавга меѓу млад пар. Во еден момент девојката го скршила излогот, а мажот мирно заминал.

На снимката се гледа како жената бесна вика на мажот, а во еден момент дури почнала да удира со главата во излог. Мислела дека стаклото е многу поотпорно, но после неколку удари во глава, се скршило и паднала во продавницата.

Мажот ладнокрвно заминал кога видел што се случува, а девојката брзо станала и излегла низ излогот.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

08.05.2021 - 12:48

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега