ВИДЕО: Го остави без зборови - директен напад на дебатата за Бутел

Погледнете го овој дел од дебатата на меѓу кандидатите за градоначалници на општина Бутел, Дарко Костовски од ВМРО-ДПМНЕ и актуелниот и кандидат за нов мандат, Велимир Смилевски од СДСМ на ТВ Клан

 

06.10.2021 - 15:10

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега