ВИДЕО: Црвен килим и оркестар - Ковачевски го пречека Рама во Скопје

Видео од пречекот на албанскиот премиер Еди Рама во Скопје

14.11.2022 - 10:52

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа