Кумановец приведен откако во ресторан ја истепал својата девојка

Момче од Куманово било уапсено откако во ресторан ја нападнал својата девојка.

-На 28.09.2020 во 19:20 часот во Полициската станица Куманово бил приведен 25-годишниот А.Ј. од Куманово, затоа што претходно во угостителски објект  на ул„Гоце Делчев“ во Куманово физички ја нападнал својата девојка. По целосно документирање на случајот против него ќе биде поднесен соодветен поднесок - информира МВР. 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

29.09.2020 - 16:45

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега