(ФОТО) Детали за несреќата во Кисела Вода: Автомобил удрил во жена

Вечерва во 16.45 часот на бул. Борис Трајковски била пријавена сообраќајна несреќа.

„Возило „Рено клио“, управувано од М.С. удрило во пешак-жена, Н.Б.“, информираат од МВР.

Н.Б. е префрлена во Клинички центар.

28.11.2022 - 19:01

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега