ФОТО: Автомобил прегази пешак во Кисела Вода

Според неофицијални информации кои ги добива „Прес24“, пешак е прегазен на бул. Борис Трајковски веднаш до општина Кисела Вода.

Во несреќата учествувал автомобил „Рено“ со скопски регистерски таблички.

Засега нема повеќе детали од местото на несреќата.

28.11.2022 - 17:58

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега