(ФОТО) Апасиев се пожали: Некој му ја изгребал „Алфата” и си заминал

Пратеникот во македонското Собрание од редовите на Левица, Димитар Апасиев објави фотографија од неговиот автомобил кој бил оштетен.

Апасиев напиша дека некој му ја оштетил „Алфата“ на собранискиот паркинг и си отишол.

„Ми ја изгребал Алфата на СОБРАНИСКИОТ ПАРКИНГ и си отишол!? Ете, така заврши еден прекрасен пратенички ден“, напиша Апасиев.

28.11.2022 - 19:36

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега